inzerát

Mám pekný barak v Pezinku s bazénom a som športovec ,Hľadám ceckanu čo mi nebude do všetkého pičovat , najlepšie by bola chudobná lebo bohatej uz mam plne zuby, furt pyskuje … mala by byt jebacka a mala by prehĺtať a nemala by vyjednávať o orálnom sexe, sex sa robí do pice z radosti a nie že, tak ja ti vyfajčím keď so mnou pôjdeš na ples alebo do nejakej strašnej zasratej rite, ja tiež nehovorím… že vylížem ta keď so mnou pôjdeš na futbal:) ..
nemala by byt pica a nemala by mat nijaké prijebane kamarátky čo sú moc múdre .. .najlepšie by nemala mat nijaké kamarátky .. nemala by byt vysokoškoláčka, to sú šecko piče s vyťahanými kozami a si myslia že sú chytré keď 5 krát za deň prenesú skripta z jedného stola na druhy ..
Mala by vedeť používať MHD a mat aspoň dve čísla na taxi služby a neotravovať ma vždy keď potrebuje presunúť svoju riť z jednej kaviarne v poluse do druhej v auparku .. a ešte by mi nemala furt rozprávať jaké majú problémy jej prijebane kamarátky .. mňa to vôbec nezajíma .. sú to pice.
ak sa taká nájde nech sa hlasí, prípade spokojnosti dostane stará piksla padáka a mladá môže nastúpiť okamžite…..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.